צווארון לבן

צווארון לבן עם אזיקים

עורך דין צווארון לבן

עורך דין צווארון לבן הוא אדם המוסמך לעסוק בעריכת דין במדינה, מדינה או תחום שיפוט אחר ומורשה לייצג לקוחות בעניינים משפטיים. עורך דין הוא אדם בעל רישיון עריכת דין. זה כולל את הפרקטיקה הכללית של משפט, או התרכזות בתחומי משפט מסוימים או יותר, כגון זכויות אזרח, שירותי בריאות, משפט בינלאומי, דיני מס, דיני אינטרס ציבורי. עורכי דין צווארון לבן מגוייסים בדרך כלל על ידי משרדי עורכי דין על בסיס ההסמכה האקדמית שלהם. הם גם מתבקשים בדרך כלל להתקשר עם המשרד בהסכם הכולל קביעות כמו משך הזמן שהם ישהו במשרד, אחריותם בזמן שהם מועסקים בו, הטבות שהם זכאים לקבל בזמן שהם עובדים בו ומה קורה. אם מי מהצדדים יסיים את החוזה מוקדם.

עורכי דין צווארון לבן מספקים ייעוץ משפטי לחברות ויחידים הדורשים מומחיות מיוחדת. הם מסייעים לנסח חוזים, תקנות וצורות חקיקה אחרות וכן מייעצים ללקוחותיהם בנוגע לחוק. כמה עורכי דין צווארון לבן מתמחים בתחומים כמו דיני קניין רוחני, תקנות סחר בינלאומיות או דיני בנקאות. הם בדרך כלל בעלי השכלה גבוהה עם תואר שני במשפטים או תחום קשור. עורך דין צווארון לבן עשוי לעבוד בתפקיד פנימי עבור חברה או ארגון, להיות עצמאי, לעבוד עבור סוכנות ממשלתית או להיות בעל פרקטיקה פרטית משלו. עורך דין צווארון לבן הוא איש מקצוע העוסק בעריכת דין בתיקים לא פליליים כגון דיני עסקים, ליטיגציה אזרחית ופשיטת רגל. עורך דין צווארון לבן עשוי להיות ידוע גם בתור יועץ והוא נשכר על ידי חברות ואנשים פרטיים לייצוג משפטי.

מתפקידי עו׳׳ד צווארון לבן

תפקידם של עורכי דין צווארון לבן הוא לספק ייעוץ משפטי בתיקים אזרחיים, תיקים פליליים ודיני חברות. לעורך דין יש את הזכות לתת ייעוץ משפטי בכל נושא נתון, אך לא כל עורכי הדין מוסמכים לעסוק בעריכת דין בכל תחום משפטי. עורך דין צווארון לבן מתמחה בדיני חברות. בדרך כלל דרושים עורכי דין צווארון לבן כאשר תאגידים מעורבים בעסקאות הדורשות כמויות גדולות של ניירת או כאשר הם מבקשים הגנה מפני תביעות משפטיות. עורך דין צווארון לבן הוא עורך דין המעניק ייעוץ ושירותים משפטיים לפרטיים ולעסקים. תפקידו של עורך דין צווארון לבן הוא להעניק סיוע וייעוץ משפטי ללקוחותיו. הם גם מנסחים חוזים לעסקאות בין צדדים, לרבות פשרה ומסמכי בית משפט. עורכי דין צווארון לבן יכולים להתמחות בתחומי משפט מסוימים כגון עסקים בינלאומיים או זכויות קניין רוחני. לעורך הדין המצליח יש הבנה בחוק, כישורים אנליטיים נלהבים והבנה מוצקה של מערכת המשפט.

השכלת עורכי דין צווארון לבן

לעריכת דין של צווארון לבן יש בדרך כלל תואר של ארבע שנים. אדם העוסק בעריכת דין, לרוב כעורך דין. בדרך כלל הם נקראים לספק ייעוץ משפטי ולייצג לקוחות באולמות בית המשפט. עורכי דין צווארון לבן מחזיקים בדרך כלל בתואר ראשון ובדרך כלל מסיימים לימודי דוקטורט במשפטים. חלק מעורכי הדין בוחרים ללכת ללימודי משפטים כמו גם לתואר ראשון, אבל זה לא נדרש לתחום. האחריות העיקרית של עורך דין צווארון לבן היא לייצג לקוחות בבית המשפט. הם גם מספקים ייעוץ לגבי משרות, חוזים ועניינים משפטיים אחרים. עורכי דין צווארון לבן אחראים לשמור על רישומים של הנתונים האישיים של לקוחותיהם. 

הם גם אחראים על ניהול הכסף המתקבל לאחר הסדרת תיקים. עורך הדין הצווארון הלבן אחראי על ניהול תיקים אזרחיים ברמת המשפט והערעור. הם מועסקים בדרך כלל על ידי משרדי עורכי דין, אך הם עובדים גם עבור סוכנויות ממשלתיות עירוניות, מחוזיות, מדינתיות או פדרליות. עורכי דין צווארון לבן צריכים בדרך כלל לסיים את לימודי המשפטים ולעבור את הבחינה ללשכת עורכי הדין כדי להיות זכאים להתאמן. מדינות מסוימות דורשות שעורכי דין צווארון לבן חייבים גם להשלים התמחות לפני שהם מוסמכים לעסוק בעריכת דין.

 

פוסטים אחרונים

תאונה פגע וברח על כביש
כללי

תביעת נזקי גוף

דמיינו שאתם מנווטים ברשת המורכבויות המשפטיות לאחר שסבלו מפציעה גופנית; זה יכול להרגיש כמו אתגר בלתי עביר, במיוחד כאשר אתה מנסה להחלים. כאן נכנס לתמונה

להמשך הפוסט »

אנחנו כאן לכל שאלה

פורטל "פרקליט" משתדל להיות מעודכן ואחראי ככל האפשר, אך עם זאת, השימוש במידע המופיע באתר "פרקליט" אינו תחליף בשום אופן לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

Ⓒ 2020 - כל הזכויות שמורות לאתר פרקליט

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן